Správne závesy vnesú do vášho domova závan romantiky


Ste aj vy veční romantici a milujete všetko,  čo vám ju aspoň trochu pripomína? Potom by ste práve vy mali do svojho domova zakomponovať aspoň niekoľko prvkov, ktoré vám atmosféru romantiky navodia kedykoľvek budete chcieť .

                                              kuddar-miljo3

Práve vhodne zvolené závesy dodajú vášmu domovu aj v tomto jesennom období  nádych romancy. Vaše okná ožijú a miestnosť získa ten správny "look" výberom vhodných textilných závesov. V našej ponuke  ich nájdete vo viacerých farebných prevedeniach a štýloch. Závesy s volánmi, výšivkou, či motívom kvetov...Veľmi elegantné sú napríklad luxusné závesy Velvet, ktoré sú jednoducho neprehliadnuteľným prvkom a obzvlášť potešia tých, ktorí si potrpia na kvalitu. Odporúčame ich hlave do obývačiek. Sú z hrubšieho materiálu a tak ich využijete aj v prípade, že chcete miestnosť zatemniť.

             221    miljo-ld1

Čo sa týka farby, no povedzte, ktorá je viac romantická než staroružová?  Jemné a nadýchané staroružové závesy Livia  spravia z vášho interiéru moderný a vkusný priestor. Hodia sa tak do spálne, ako aj do obývačky, ale potešia aj mladú slečnu v detskej izbe. Pokiaľ dáte prednosť nesmrteľnej bielej, vašu romantickú dušu určite očaria ľahulinké závesy s volánmi, či nádherné biele závesy s vyšitým monogramom. Neváhajte ich skombinovat s textilnými roletkami a vaše okienka vám budú všetci len tíško závidieť ;-) . Ak ich doplníte aj  vhodnými dekoratívnymi vankúšmi, ste na skutočne správnej ceste.

                                    Molly-555-00         Molly-hiss-00

            Rosa-555-30      Emmy-555-16   Minna-555-00

                                                                           

Vhodné doplnky


Voňavé sviečky, svieže dekoratívne vankúše ale aj romantiké závesy ešte lepšie vyniknú spolu s vhodnými doplnkami. Myslite najmä na to, že dôležité je vytvoriť správnu atmosféru .
Zabúdať by ste nemali na textílie v jemných svetlých odtieňoch a prírodných materiáloch. Svietniky, sviečky, starožitné ozdoby, porcelánové misky, šáločky, či umelé kvety, ktoré vyzerajú ako živé..to všetko v kombinácií s vhodnými závesmi spraví z vášho domova romantické miesto.

 

                                                      DSC_0065

 

                                                                                                ♥♥♥ CREATIVdekor ♥♥♥