Kúzlo Vianoc u Vás doma

DSC_0926 

Čarovný čas sviatkov, kedy všetko rozvoniava škoricou a sladkými koláčmi. Čas, kedy je všetko naokolo nádherné a ľudia sú milší. Áno, čarovný čas Vianoc sa k nám pomaly, ale isto blíži. Aké budú tohtoročné sviatky v kruhu Vašich najbližších? No predsa presne také, aké si ich vytvoríte - krásne a nezabudnuteľné :-)  


Nesmrteľná a tradičná červeno- biela


Stará tradičná klasika - kombinácia červeno- bielej farby, je nesmrteľná a nikdy sa nezunuje.  Vďaka doplnkom v tejto farbe, budú tie Vaše Vianoce pravými Vianocami vo veľkom štýle.  Ak neviete nájsť tú správnu inšpiráciu, je čas skúsiť niečo, čo spestrí každý domov a vnesie do neho ducha Vianoc.
Krásnu a vkusnú atmosféru klasických červeno-bielych Vianoc môžete vyčarovať aj vďaka kombinácií nostalgických  vianočných ozdôb a dekorácií. Potešia rôzne figúrky ako napríklad anjeli, sobíci, či medvedíci. 

 

DSC_0901

 

Čo tak originálny adventný kalendár ? Detské očká sa istotne rozžiaria pri pohľade na drevený vláčik, či snehuliaka ukrývajúceho v drobných šuflíčkoch rôzne prekvapenia. A my dospelí sa aspoň nachvíľu vrátime do čias bezstarostného detstva a tieto drevené retro dekorácie nám vyčaria prinajmenšom úsmev na tvári. Ak máte radi klasiku, skúste si stromček ozdobiť napríklad drevenými sánkami, lyžami, hviezdičkami, ručne maľovanými sklenenými srdiečkami, či hoci aj obyčajnou šiškou namaľovanou na bielo. Očakávanie štedrého dňa vo veľkom štýle bude dobrodružstvom pre každého člena vašej rodiny.

 

DSC_0887

DSC_0896         

DSC_0927

DSC_1239

DSC_1254

 

Doplnky a detaily sú prvoradé...

Či už máte radi klasiku alebo retro, inšpirovať sa môžete aj sklenenými vianočnými guľami alebo originálnymi  ozdobami s krajkami a flitrami. Pokojnú a autentickú atmosféru nepochybne dodajú aj sviečky, originálne svietniky, či rôzne lampášiky a lucerny. Práve v tomto sviatočnom období ich nie je nikdy dosť a nemali by u vás určite chýbať. Počas dlhých zimných večerov sa vďaka nim budete cítiť príjemne útulne - skrátka "doma" . Nielen ozdoby, svietniky ale aj textílie vo vianočných farbách rozohrajú vo vašom domove krásnu symfóniu sviatkov. Skúste aspoň na pár dní vymeniť fádne závesy za zaujímavé bielo-červené závesy Merry Christmas a vankúše v rovnakom vzore.

Skrátka - nechajte sa naladiť našou krásnou kolekciou vianočných bytových doplnkov!

DSC_0888

                                

                                                                         ♥♥♥  Váš CREATIVdekor ♥♥♥

Táto webová stránka používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.