Jarná inšpirácia

Príroda sa pomaly prebúdza a nastáva azda najkrajšie obdobie v roku - jar a s ňou spojené veľkonočné sviatky.
Spolu s vykúkajúcimi slnečnými lúčmi a štebotom vtákov prichádza aj lepšia nálada a chuť vniesť farby a sviežosť aj do našich príbytkov.

 

                                9dfbf1ccf6454628c6ecd9407bcde9a6


Jar a Veľká noc sa neodeliteľne spájajú s farbami a  kvetmi. Nebojte sa po nich siahnuť pri výbere bytových doplnkov. V tohoročných trendoch jarnej sezóny dominujú farby jemná pudrovo ružová ( Rose Quartz) a príjemná pastelová modrá ( Serenity). Okrem týchto dvoch hlavných farieb bude paletu trendových odtieňov dopĺňať aj žltá, broskyňová, sivá, zelenkavá, či farba ľadovej kávy.

 

    ve%C4%BEkono%C4%8Dn%C3%A9%20dekor%C3%A1cie     jarné dekorácieSviežu jarnú atmosféru vyčaríte správnym výberom a kombináciou textilu, kvetov a iných milých drobností. Vaše okná oživíte a rozžiarite novými romantickými závesmi . Ak k tomu pridáte napríklad textinú roletku, vaše okná vám budú všetci závidieť :-)
Určite nezabudnite na ani na jarné kvety. Tulipány, hyacinty, magnólie, snežienky, či narcisy nesmú chýbať!  Ak chcete, aby Vám vydržali celú jar, skúste siahnuť po umelých. Umelé kvety vyzerajú luxusne a od živých sú na nerozoznanie.

 

                          umel%C3%A9%20kvety

 

Výber je naozaj veľký - luxusné umelé tulipány v správne zvolenej váze vyzerajú jednoducho úžasne. Vo väčšej váze sa budú krásne vynímať aj konáre magnólií. Ak ich doplníte živými konárikmi na ktoré povešiate veľkonočné vajíčka a iné veľkonočné ozdoby, máte originálnu a neprehliadnuteľnú jarnú dekoráciu. Nebojte sa umiestniť drobné cibuľoviny, ako sú narcisy či hyacinty do hoc aj starého ošúchaného hrnčeka . Stačí doplniť napríklad škrupinkami z vajíčok a finančne nenáročnú a pritom krásnu dekoráciu máte hotovú. Nie nadarmo sa vraví - v jednoduchosti je krása :-) Neodolateľne vyzerajú jarné kvety aj v porcelánových pohároch dánskej značky GreenGate - odporúčame!
K veľkonočným sviatkom a veľkonočnej výzdobe patria symboly jari - vajíčka, zajačiky, sliepky, či motýle a vtáky.


              velkono%C4%8Dn%C3%A9%20dekor%C3%A1cie%20zajace

 

                            DSC_0341

 

              GreenGate%20porcel%C3%A1n%20jar2016

 

              bytov%C3%A9%20doplnky%20tulip%C3%A1ny

              bytov%C3%BD%20textil%20a%20dekor%C3%A1cie

 

                                                                         ♥ Krásne jarné dni ♥

                                                  

 

                                                                    zdroj: creativdekor, pinterest

 

 

 

 

--
Táto webová stránka používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.