Hľadáte originálny vianočný darček?

              Greenleaf%20HolidayCollection

Vianoce - čas kedy každý jeden z nás rieši otázku , čím obdarovať človeka, na ktorom mu záleží. Aký darček je vhodný? Čo mu resp. im mám kúpiť, ak ich málo poznám? Čím urobím najväčšiu radosť?....Ak si aj Vy každý rok kladiete rovnaké otázky , mohli by sme vás inšpirovať darčekom, ktorý je nielen vkusný ale takisto aj praktický a využiteľný.

 Ak rozmýšľate nad tým, ako obdariť známeho alebo priateľov a nie ste si istí výberom darčeka, verte , že veľmi dobrou alternatívou môže byť aj jeden z rady vkusných bytových doplnkov, ktorý poteší srdce každého zástancu moderného a pekného bývania.

 

Darujte vôňu Vianoc

Veľmi obľúbené sú aj interiérové vône špičkovej kvality značky Greenleaf. Okrem toho, že váš byt alebo dom nádherne prevoňajú na dlhý čas,  pôsobia nenápadne a elegantne. Vianočnú atmosféru umocníte vôňami ako sú napríklad AppleSpice&Cinnamon, Merry memories, Hope, Red door wreath...Miešajú sa v nich všetky tóny, ktoré neodmysliteľne patria k Vianociam. Škorica, sušené jabĺčka, pomaranče, klinčeky a vanilky. V našej ponuke ich nájdete ich v rôznych prevedeniach - či už ako vonné sáčky - veľké aj malé, sviečky, difuzery... Inšpirovať sa môžete aj luxusnými katalickými lampami. Lahodnej interiérovej vôni sa poteší nielen každá žena, ale aj muži, pretože ich nájdete aj vo forme vône do auta.

                              Greenleaf%20Merry%20memories

 

         AppleSpice    

                    Hope Greenleaf    

                       vone do auta_1       

 

Náš tip :   Ak hľadáte milú pozornosť pre kolegov, či priateľov ktorá bude finančne nenáročná a napriek tomu originálna, máme pre vás tip                    darčekový voňavý balíček - krásne saténové vrecúško s výrobkami Greenleaf, nakombinujete si ich podľa vlastnej fantázie:-)                                   Odporúčame napríklad kombináciu malej sviečky s flakónikom a veľkého a malého sáčku v rovnakej vôni.

                                                       Greenleaf%20v%C3%B4ne

 

V štýle vintage

Nielen krásnym, ale aj praktickým darčekom pre Vašich priateľov, či rodinu, môže byť aj originálny porcelán dánskej značky GreenGate. Obdarovanému môžete urobiť radosť celou sadou, ale verte, že potešíte aj jedným hrnčekom na čaj, či kávičku. V podobe porcelánového čajníka so šálkami alebo obedovej súpravy tak zvolíte darček, ktorý je navyše veľmi využiteľný. Porcelánové doplnky pôsobia nielen luxusne a honosne, ale obydliu dodajú akýsi šarm a pekne ho podčiarknu. Naviac, ak viete, že človek, ktorého chcete obdarovať si potrpí na kvalitu, je porcelán značky GreenGate nepochybne správna voľba.

             DSC_0111

             DSC_0945

               DSC_0894  

                 DSC_0119

 Nádherná je kolekcia Green Gate kde nájdete vintage cukorničky, čajníky, misky a mnoho iných porcelánových doplnkov. Ich dizajn a vzory sú navrhnuté tak, že sa dajú medzi sebou krásne kombinovať. Obdarujte vašich blízkych darčekmi ktoré ulahodia nielen oku, ale súčasne darčekmi ktoré určite využijú.

 

                                                                                  ♥♥♥ Váš CREATIVdekor ♥♥♥

Táto webová stránka používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.