Chcete oživiť vašu obývačku? Tieto tipy zaručene zaberú!

                                                                   lopare-miljo

 

Obývacia izba je izbou, ktorá vás a vašu domácnosť reprezentuje asi najviac. Je to miesto, kde trávite čas nielen s rodinou, ale aj ostatnými blízkymi, priateľmi a známymi. Okrem toho, že by mala byť vaša obývačka útulná, nemala by jej chýbať kreativita a šmrnc.
Nemusíte hneď rozmýšľať nad radikálnou prestavbou, zmenou nábytku alebo farbou  stien. Stačí, ak sa zameriate na detaily a skúsite obývačku oživiť dekoratívnymi prvkami, ktoré ju podčiarknu.

   

Kúsok prírody


Vzhľad vašej obývačky môžete zmeniť aj vhodnými doplnkami. Veľmi obľúbené a trendy sú vankúše so zvieracími vzormi. Práve tie prinesú to tejto miestnosti kúsok prírody, autentiky a škandinávskej elegancie. Vlk, rys, sova, jelene, či medveď vám budú robiť príjemnú spoločnosť počas dlhých zimných večerov. Učarujú nielen dospelákom, ale zamilujú si ich aj vaše deťúrence! Okrem toho, že sú krásne, sú aj strašne príjemné na dotyk. Pokiaľ ich skombinujete trebárs s huňatým plédom z našej ponuky, efekt bude dokonalý.

      IMG-8026   IMG-7999

 

 

 

            Zvierata-vankuse

Ak uprednostňujete moderné priestory a dáte si záležať na tom, čo je práve v kurze, vhodným doplnkom pre vás budú aj dekoratívne obliečky na vankúše s textami alebo znakmi. Odtiene sivej, béžovej, bielej a čiernej sa dajú medzi sebou krásne kombinovať. Okrem toho, že sú moderným oživením priestoru, nápisy na nich vám pripomenú aj to, čo je v živote skutočne dôležité.

 

Rules-smal

                            
                            kudd-miljo-1

                  

                            lopare-miljo-1

 

                          Pismenaznaky vankuseVhodné závesy


Zabúdnúť by ste nemali na vhodné závesy. Aj keď väčšina ľudí čoraz častejšie kladie dôraz skôr na žalúzie, ako na klasické závesy, práve tento prvok môže radikálne zmeniť fádnu obývačku na nadčasový a vkusný priestor. K vankúšom s nápismi a znakmi dokonalo ladia napríklad závesy House rules, či jednoduché, vzdušné, ale stále štýlové sivé závesy Livia.

 

                         Rules-miljobild

 

                                     

                                   olivia_langd_gra

 

Tohoročné farebné jesenné trendy nechávajú vyniknúť sivej a jej odtieňom. Vaša obývačka bude dokonalá, ak k závesom a vankúšom vyberiete správny koberec, či obrus. Ak nemáte v láske veľké nepraktické obrusy a preferujete skôr minimalizmus, jednoduchá štóla uprostred stola bude tým pravým. Z našej jesennej kolekcie vrelo odporúčame napríklad štóly Dixy .

                              Dixie-miljobild

 

 

                                                                          ♥♥♥ Krásne jesenné dni! ♥♥♥