BLOG

 

INŠPIRÁCIE, NÁPADY & TRENDY V BÝVANÍ

 

Jarná inšpirácia

Príroda sa pomaly prebúdza a nastáva azda najkrajšie obdobie v roku - jar a s ňou spojené veľkonočné sviatky.
Spolu s vykúkajúcimi slnečnými lúčmi a štebotom vtákov prichádza aj lepšia nálada a chuť vniesť farby a sviežosť aj do našich príbytkov.

 

                                9dfbf1ccf6454628c6ecd9407bcde9a6

Hľadáte originálny vianočný darček?

              Greenleaf%20HolidayCollection

Vianoce - čas kedy každý jeden z nás rieši otázku , čím obdarovať človeka, na ktorom mu záleží. Aký darček je vhodný? Čo mu resp. im mám kúpiť, ak ich málo poznám? Čím urobím najväčšiu radosť?....Ak si aj Vy každý rok kladiete rovnaké otázky , mohli by sme vás inšpirovať darčekom, ktorý je nielen vkusný ale takisto aj praktický a využiteľný.

Kúzlo Vianoc u Vás doma

DSC_0926 

Čarovný čas sviatkov, kedy všetko rozvoniava škoricou a sladkými koláčmi. Čas, kedy je všetko naokolo nádherné a ľudia sú milší. Áno, čarovný čas Vianoc sa k nám pomaly, ale isto blíži. Aké budú tohtoročné sviatky v kruhu Vašich najbližších? No predsa presne také, aké si ich vytvoríte - krásne a nezabudnuteľné :-)  

Správne závesy vnesú do vášho domova závan romantiky


Ste aj vy veční romantici a milujete všetko,  čo vám ju aspoň trochu pripomína? Potom by ste práve vy mali do svojho domova zakomponovať aspoň niekoľko prvkov, ktoré vám atmosféru romantiky navodia kedykoľvek budete chcieť .

                                              kuddar-miljo3

Chcete oživiť vašu obývačku? Tieto tipy zaručene zaberú!

                                                                   lopare-miljo

 

Obývacia izba je izbou, ktorá vás a vašu domácnosť reprezentuje asi najviac. Je to miesto, kde trávite čas nielen s rodinou, ale aj ostatnými blízkymi, priateľmi a známymi. Okrem toho, že by mala byť vaša obývačka útulná, nemala by jej chýbať kreativita a šmrnc.
Nemusíte hneď rozmýšľať nad radikálnou prestavbou, zmenou nábytku alebo farbou  stien. Stačí, ak sa zameriate na detaily a skúsite obývačku oživiť dekoratívnymi prvkami, ktoré ju podčiarknu.

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Táto webová stránka používa súbory cookies. Ďalším prechádzaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.